Inżynier budowy w Budimex

Jeśli posiadasz wyższe wykształcenie techniczne zdobyte na kierunku budownictwa i jemu pokrewnych lub inżynierii środowiska, Twoje miejsce jest w naszej firmie — jako inżynier budowy. Oferty pracy przez nas zmieszczone to bezkonkurencyjnie najlepsze warunki, które możesz otrzymać w branży budowlanej, a jednocześnie gwarancja najwyższych kwalifikacji naszych pracowników. Budimex S.A. to intensywnie rozwijająca się spółka giełdowa, dominująca w różnych sektorach budownictwa — możesz być częścią naszego sukcesu.

 

Najkorzystniejsze warunku dla najlepszych

 

W Budimex S.A. stawiamy na jakość — wyższe wykształcenie to dopiero początek wymagań, które w trakcie pracy docenimy. Musisz oznaczać się umiejętnością planowania oraz zarządzania zespołem i podwykonawcami, bo to właśnie tobie będą podlegać nasi współpracownicy czy partnerzy w różnych projektach. To cechy, które posiada u nas każdy inżynier budowy. Oferty pracy zwracają również uwagę na biegłość w języku angielskim — grupy, w których przyjdzie Ci pracować, często są międzynarodowe. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B, dyspozycyjności oraz mobilności.

 

Najlepsi u nas posiadają znajomość warunków kontraktowych FIDIC — międzynarodowych standardów umów budowlanych i w takich właśnie pracujemy. Jako nasz inżynier będziesz podlegał pod specjalnie zaprojektowany program szkoleniowy i rozwojowy oraz zapewnimy Ci dofinansowanie lekcji angielskiego. W Budimex dbamy o kompetencje naszych pracowników, wspierając jednocześnie ich ścieżkę kariery — stawiamy na rozwój oraz bezpieczeństwo. Gwarantujemy dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe na życie i zdrowie, w prywatnej opiece medycznej.

 

Dołącz do Budimex — do najlepszych

 

Największa, najbardziej dynamiczna i unowocześniona firma z branży budowlanej, która podejmuje się międzynarodowych projektów — to właśnie my. Pracujemy w różnych sektorach budownictwa — od przemysłowego, przez infrastrukturalny, po energetyczny. Realizujemy wiele projektów równocześnie, korzystając z naszego biura technicznego oraz najoptymalniejszych rozwiązań technologicznych. 

3 lata ago