Business English Jelenia Góra – krok do międzynarodowej kariery

W sytuacji, gdy świat staje się coraz mniejszy, a pracę, choćby zdalną, można wykonywać dla zleceniodawców oddalonych od nas o tysiące kilometrów, business English Jelenia Góra to naturalny wybór dla każdego, kto chce cieszyć się mocną pozycją na rynku pracy oraz wolnością podejmowania jej niezależnie od granic geograficznych.

Oczywiście pracować za granicą można również, przemieszczając się fizycznie i wybierając na drugą ojczyznę inny kraj – tak, jak zdecydowały setki tysięcy Polaków. Dzięki co najmniej komunikatywnemu angielskiemu mogą wykonywać szereg różnych zajęć – począwszy od tych najprostszych, aż po wymagające niszowej, pogłębionej wiedzy oraz znajomości specjalistycznych wyrażeń i zwrotów. Właśnie na doskonalenie sprawności mówienia w języku angielskim ukierunkowane są zajęcia w American Academy w Jeleniej Górze.

Business English Jelenia Góra – przyjemnie i pożytecznie

W tym, by nauka business English Jelenia Góra przebiegała gładko i maksymalnie skutecznie, pomaga najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala prowadzić w pełni interaktywne zajęcia. Szkoła American Academy jest też wyposażona w niezwykle wygodne, sprowadzone prosto z USA krzesło-ławki, dzięki którym nawet po 1,5-godzinnej lekcji kursanci nie czują zmęczenia, a ponadto, siedząc indywidualnie, mogą jeszcze pełniej chłonąć język i kulturę USA. Oczywiście zakres tematyczny poszczególnych zajęć dostosowywany jest do wymagań, zainteresowań oraz potrzeb uczestników – zarówno na poziomie indywidualnym, jak i grupowym. W zależności od tego, w jakim środowisku pracują bądź też zamierzają pracować, mogą postawić na osłuchanie się z akcentem amerykańskim (w wykonaniu native speakerów z USA) albo brytyjskim.

Business English Jelenia Góra – ogromne możliwości

American Academy to miejsce, w którym świetnie odnajdują się przedstawiciele najróżniejszych, nawet bardzo odległych, profesji. Chętnie wybierane są m.in. specjalistyczne kursy business English Jelenia Góra przeznaczone dla takich grup zawodowych, jak służba zdrowia (w tym – dla studentów medycyny), administracja publiczna, wojsko, policja i sądy, a także szeroko rozumiana branża finansowa. Z kursów języka angielskiego dla profesjonalistów mogą skorzystać zarówno indywidualni pracownicy, jak i zatrudniające ich firmy. Zdobyte w American Academy umiejętności, a także pewność siebie sprawiają, że kursanci świetnie odnajdują się w takich zawodowych sytuacjach, jak prowadzenie rozmów telefonicznych, prezentacji czy negocjacji po angielsku, a także tworzenie wyglądających naturalnie tekstów fachowych w tym języku.

Business English Jelenia Góra – świetlana przyszłość

Jeśli chcemy zyskać mocną pozycję na rynku pracy bądź też zapewnić dobrą przyszłość dzieciom, warto zacząć naukę języka angielskiego jak najwcześniej. Szkoła business English Jelenia Góra ma w swojej ofercie kursy już dla przedszkolaków oraz dla dzieci do lat 12, a także kursy przygotowawcze do matury oraz egzaminu ośmioklasisty. Dostępne są zarówno kursy grupowe (w klasach o liczebności nie większej, aniżeli 6 osób), jak i indywidualne – o tematyce najbardziej odpowiadającej uczestnikom.

4 lata ago